خدمات مطب دکتر محمدعلی جهانیان

دندانپزشکی زیبایی که زیر مجموعه ای از علم پزشکی است به مبحث زیبایی دندان‌ها، ارتقا عملکرد دندان می ‌پردازد. امروزه بیشتر افراد دوست دارند که لبخندی زیبا و جذاب داشته باشند، زیرا داشتن دندان‌های سالم و هم‌ ردیف علاوه بر خوب جویدن غذا می‌تواند نقش مؤثری در افزایش اعتماد به ‌نفس و روابط اجتماعی داشته باشد.

دندانپزشکی در اصفهان

دندانپزشکی زیبایی توسط پزشک حرفه‌ای و متخصص دندان امکان ‌پذیر است، پزشک زیبایی  با معاینه و ارزیابی اولیه دندان‌ها بهترین روش را برای زیبایی دندان‌‌ها بکار می‌برد. هزینه‌های دندانپزشکی زیبایی نیز برحسب نوع خدمات انجام شده، مواد مورد استفاده و دوره درمان برای هر فرد محاسبه می‌گردد. شما می‌توانید با مراجعه به بهترین مراکز ارائه ‌دهنده خدمات دندانپزشکی زیبایی در اصفهان از بهترین خدمات موجود باقیمتی مناسب برخوردار شوید.

لمینت در اصفهان

خدمات لمینت دندان در اصفهان به کمک موادی به رنگ سفید و یا همرنگ با دندان، ایرادات مختلف دندان مثل شکل ظاهری و یا ‏فاصله‌های زیاد بین دندان‌ها را اصلاح می کند.

ایمپلنت دندان در اصفهان

ایمپلنت‌ بعد از جراحی دندان، در استخوان فک توسط متخصص ایمپلنت دندان در اصفهان کار گذاشته می‌شود. پس از اینکه پایه ایمپلنت به استخوان جوش خورد، همانند ریشه برای تاج دندان جدیدی که قرار است جایگزین دندان از دست رفته شود عمل می‌کند.

دیگر خدمات دکتر محمدعلی جهانیان

* طرح لبخند

* دندان پزشکی اطفال

* دندانپزشکی ترمیمی

* درمان ریشه

* عصب کشی

* بلیچینگ

* کلیه امور خدمات دندانپزشکی و لامینت و ایمپلنت در مطب دکتر محمدعلی جهانیان